Üye İşyeri Başvuru Formu

Garanti BBVA’nın üye işyerine sunduğu fiziki POS ve sanal POS çözümleri ile tanışın

Captcha

Garanti BBVA POS Avantajları / Neden Garanti BBVA POS?

Garanti BBVA üye işyeri olun, size özel birçok ayrıcalıktan faydalanın.

  1. Türkiye'nin ve dünyanın her yerinden gelen American Express, MasterCard, Visa, Diners Club, CUP ve JCB logolu tüm kartlara satış yapın
  2. 444 0 339 POS Destek Hattımızdan 7 gün 24 saat destek alın.
  3. Size en uygun işyeri hizmetini seçerek müşteri sayınızı arttırın, müşterilerinize farklı hizmetler sunarak ek gelir elde edin.

Üye İşyeri Başvurusu Sıkça Sorulan Sorular

Kimler POS başvurusunda bulunabilir?

Ticari faaliyeti olan (vergi levhasına sahip) müşterilerimiz POS başvurusunda bulunabilir.

www.garantibbvapos.com.tr web sitemizden başvuruda bulunabilmek için öncelikle Garanti BBVA müşterisi olmanız gerekmektedir. Garanti BBVA müşterimiz iseniz TCKN ve diğer bilgileri girerek ön başvuru yaratabilirsiniz veya size en yakın şubemize giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

POS başvuru talebini nasıl yapabilirim?

www.garantibbvapos.com.tr üzerinden kısa başvuru yaptığınızda, ilgili birimden başvurunuzu devam ettirmek üzere çağrı merkezimiz tarafından aranırsınız. Başvuru bilgileriniz tamamlandıktan sonra başvuru statünüze dair SMS ile tarafınıza bilgi verilecek ve POS kurulumu için teknik servis tarafından randevunuz oluşturulacaktır.

POS başvurumu nasıl takip edebilirim?

Garanti BBVA İnternet bankacılığı kanalından yapılan başvuruların takibi aynı “Başvuru takip” adımından yapılabilmektedir.

www.garantibbvapos.com.tr adresindeki başvuru formu doldurduğunuzda veya şubemizden başvuruda bulunduğunuzda başvuru durumunuzla ilgili bilgilendirme SMS'leri tarafınıza gönderilecektir.

Hangi fiziki POS cihazı bana uygun?

Eğer POS cihazınızı kasada sabit olarak kullanacaksanız masaüstü POS çözümlerinden, evlere servis/masada ödeme gibi mobil kullanım için ise Mobil POS çözümlerinden seçim yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi için fiziki POS çözümleri sayfasını ziyaret edebilir ya da karar ağacından size uygun POS çözümünü belirleyebilirsiniz.

Yazarkasa POS(ÖKC) için nasıl başvuru yapabilirim?

Mevcut Yazarkasa POSunuza Garanti BBVA POS uygulaması yükleme işlemini www.garantibbvapos.com.tr web sitemizdeki “Üye işyeri Başvuru” sekmesinden, Garanti BBVA İnternet bankacılığından veya çalıştığınız şubeden yapabilirsiniz.

Yazarkasa POS satın alma konusunda bilgi almak için Garanti BBVA İnternet bankacılığından veya çalıştığınız şubeden destek alabilirsiniz.

Ortak POS başvurusunu nasıl yapabilirim?

Tüm başvuru kanallarımızdan ortak POS talebinde bulunabilirsiniz. POS başvurusu esnasında ortaklık bilgisini iletmeniz yeterlidir.